20×30 Türk Bayrağı

20x30cm Türk bayrağı alpaka kumaştan imalatı yapılmış olup fabrikasyon baskı tekniği ile üretilmekte olup, kenarları sıcak kesim sopalı ve sopasız şekilde üretilmektedir. 20×30 Türk bayrağı kullanım alanları; Sokak süsllemelerinde, 23 nisan şenliklerinde, mitinglerde çok sıkça kulanılan bir bayrak çeşididir. 20×30 Türk bayrakları firmamız bünyesinde toptan ve perakende satışı yapılmaktadır. 20×30 ebatındaki Türk bayrakları firmamız bünyesinde ham kumaştan fabrikasyon baskı tekniği üretilmekte olup, toptan ve perakende satışı yapılmaktadır.

20×30 Türk bayrağı satışı

20×30 Türk bayrağı imalatı

20×30 Türk bayrağı Toptan Satışı

20×30 Türk bayrağı perakende satışı

20×30 sopalı Türk bayrağı

20×30 süsleme Türk bayrağı

Firmamız bünyesinde imalatı ve satışı yapılmaktadır

Neden Marmara Bayrak

%100 Kalite

Kalite

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Doğaya Saygı

Doğaya Saygı

Zamanında Teslimat

Doğaya Saygı

Flama

Flama

Flama, ve Flama Çeşitleri Flama resmi olmayan, kişisel bayrak anlamına gelmektedir. Şirketler, firmalar, partiler, vakıflar flamaları kullanmaktadır. Flamalar küçük, çeşitli işaret ve logolar içeren bayraklardır.

Türk Bayrağı

Türk Bayrağı

Türk Bayrağı, her ebatta uygun fiyatlarla temin edilir. Sizlere garantili olarak sunulur. Bayrak üretimi ve imalatında bizlere güvenebilirsiniz. Referanslarımıza göz atmayı unutmayınız. Türk Bayrağı’nı tc yasalarına uygun olarak itina ile üretiriz.

Masa Bayrağı

Masa Bayrağı

Masa Bayrağı, 15×22,5 ebatında saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği ile üretilen ve direk vasıtasıyla masa üstlerinde kulanılan bayrak çeşitlerine masa bayrağı denir.

Kırlangıç Bayrağı

Kırlangıç Bayrağı

Kırlangıç Bayrağı, değişik kumaşlar üzerinde eninin 2 katı şeklinde üzerine değişik baskı teknikleri uygulanarak üretilen bayrak çeşitidir. Kırlangıç bayrak ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçiniz.

Makam Bayrakları

Makam Bayrakları

Makam Bayrakları, istenilen ebatta tasarlanarak her türlü kullanım için itina ile ve kaliteden ödün vermeden imal edilmektedir. Firmanız için sizde uygun şekilde masa bayrakları yaptırabilir ve bu sayede prestijinizi artırabilirsiniz.

Olta Bayrak

Olta Bayrak

Olta Bayrak, ortasında bir apartla tutturulmuş ,genelde kumaştan yapılmış bir bayrak tipidir. Olta bayrağı özellikle genel olarak kullanıldığı sahil kumsal bölgelerinin haricinde heryerde sıklıkla görebiliyoruz.

Marmara Bayrak

© 2016. Tüm Hakları Saklıdır.