30×45 Türk Bayrağı

30×45 cm ebatın da Türk bayrağı alpaka kumaş ve fabrikasyon baskı tekniği ile üretilmekte olup, kenarları sıcak kesim sopalı ve sopasız şekilde üretimi ve satışı yapılmaktadır. 30×45 ebatında Türk bayrakları kulanım alanları itibariyle sokak süslemelerinde, mitinglerde,milli bayramlarda, seçimlerde, cumhuriyet mitinglerinde çok sıkça kullanılmaktadır. 30×45 Türk bayrakları üretiminden satışına kadar firmamız bünyesinde toptan ve perakende satışı yapılmaktadır. Üretimini yaptığımız Türk bayraklarını talepler doğrultusunda adreslere elden veya kargo ile gönderimler yapılmaktadır.

30×45 Türk bayrağı satışı

30×45 Türk bayrağı imalatı

30×45 Türk bayrağı toptan satışı

30×45 Türk bayrağı perakende satışı

sopalı 30×45 Türk bayrağı

30×45 süsleme Türk bayrağı

 

Neden Marmara Bayrak

%100 Kalite

Kalite

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Doğaya Saygı

Doğaya Saygı

Zamanında Teslimat

Doğaya Saygı

Flama

Flama

Flama, ve Flama Çeşitleri Flama resmi olmayan, kişisel bayrak anlamına gelmektedir. Şirketler, firmalar, partiler, vakıflar flamaları kullanmaktadır. Flamalar küçük, çeşitli işaret ve logolar içeren bayraklardır.

Türk Bayrağı

Türk Bayrağı

Türk Bayrağı, her ebatta uygun fiyatlarla temin edilir. Sizlere garantili olarak sunulur. Bayrak üretimi ve imalatında bizlere güvenebilirsiniz. Referanslarımıza göz atmayı unutmayınız. Türk Bayrağı’nı tc yasalarına uygun olarak itina ile üretiriz.

Masa Bayrağı

Masa Bayrağı

Masa Bayrağı, 15×22,5 ebatında saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği ile üretilen ve direk vasıtasıyla masa üstlerinde kulanılan bayrak çeşitlerine masa bayrağı denir.

Kırlangıç Bayrağı

Kırlangıç Bayrağı

Kırlangıç Bayrağı, değişik kumaşlar üzerinde eninin 2 katı şeklinde üzerine değişik baskı teknikleri uygulanarak üretilen bayrak çeşitidir. Kırlangıç bayrak ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçiniz.

Makam Bayrakları

Makam Bayrakları

Makam Bayrakları, istenilen ebatta tasarlanarak her türlü kullanım için itina ile ve kaliteden ödün vermeden imal edilmektedir. Firmanız için sizde uygun şekilde masa bayrakları yaptırabilir ve bu sayede prestijinizi artırabilirsiniz.

Olta Bayrak

Olta Bayrak

Olta Bayrak, ortasında bir apartla tutturulmuş ,genelde kumaştan yapılmış bir bayrak tipidir. Olta bayrağı özellikle genel olarak kullanıldığı sahil kumsal bölgelerinin haricinde heryerde sıklıkla görebiliyoruz.

Marmara Bayrak

© 2016. Tüm Hakları Saklıdır.