600×900 Türk Bayrağı

 

 

 

 

 

 

 

 

600×900 Türk bayrağı  konusunda da hemen bilgi almaya başlayabilir ve siparişlerinizi de verebilirsiniz. Mat ve sık dokuma kumaş olarak hazırlanmış olan bayraklarınızı problem yaşamadan kullanmaya başlayacaksınız. Kaliteli  bir kumaş cinsi kullanılmaktadır. Hem iç mekan hem de dış mekanlarda Türk bayraklarınızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Türk bayrak ihtiyacı olan vatandaşlarımıza özel olarak 600×900 ölçülerinde bayrak üretimi yapılmıştır. Türk bayrak imalatı profesyonel şekilde gerçekleşmektedir. Siparişleriniz sonrasında ise teslimatlar en kısa süre zarfı içerisinde adresinize getirilecektir. Bayraklarınızı gönül rahatlığı ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Canlı renkleri içeren, solma yapmayan en güzel Türk bayraklarına sahip olacaksınız. Ayrıca isteyenler için küçük boy ve büyük boy türk bayrakları da tarafınıza sunulacaktır. Son derece kullanışlı özelliğe sahip olan bayrakları dilediğiniz hemen her yerde sorun yaşamadan kullanmanız mümkün hale dönüşecektir.

Neden Marmara Bayrak

%100 Kalite

Kalite

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Doğaya Saygı

Doğaya Saygı

Zamanında Teslimat

Doğaya Saygı

Flama

Flama

Flama, ve Flama Çeşitleri Flama resmi olmayan, kişisel bayrak anlamına gelmektedir. Şirketler, firmalar, partiler, vakıflar flamaları kullanmaktadır. Flamalar küçük, çeşitli işaret ve logolar içeren bayraklardır.

Türk Bayrağı

Türk Bayrağı

Türk Bayrağı, her ebatta uygun fiyatlarla temin edilir. Sizlere garantili olarak sunulur. Bayrak üretimi ve imalatında bizlere güvenebilirsiniz. Referanslarımıza göz atmayı unutmayınız. Türk Bayrağı’nı tc yasalarına uygun olarak itina ile üretiriz.

Masa Bayrağı

Masa Bayrağı

Masa Bayrağı, 15×22,5 ebatında saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği ile üretilen ve direk vasıtasıyla masa üstlerinde kulanılan bayrak çeşitlerine masa bayrağı denir.

Kırlangıç Bayrağı

Kırlangıç Bayrağı

Kırlangıç Bayrağı, değişik kumaşlar üzerinde eninin 2 katı şeklinde üzerine değişik baskı teknikleri uygulanarak üretilen bayrak çeşitidir. Kırlangıç bayrak ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçiniz.

Makam Bayrakları

Makam Bayrakları

Makam Bayrakları, istenilen ebatta tasarlanarak her türlü kullanım için itina ile ve kaliteden ödün vermeden imal edilmektedir. Firmanız için sizde uygun şekilde masa bayrakları yaptırabilir ve bu sayede prestijinizi artırabilirsiniz.

Olta Bayrak

Olta Bayrak

Olta Bayrak, ortasında bir apartla tutturulmuş ,genelde kumaştan yapılmış bir bayrak tipidir. Olta bayrağı özellikle genel olarak kullanıldığı sahil kumsal bölgelerinin haricinde heryerde sıklıkla görebiliyoruz.

Marmara Bayrak

© 2016. Tüm Hakları Saklıdır.