600×900 Türk Bayrağı Satışları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

600x900Türk Bayrakları, ortamınıza istediğiniz resmiyeti ortaya çıkarmak adına da önemlidir. Normal şartlarda kurumunuz dışarıdan çok fazla resmiyetli görünmezken, ortamınızda kullanacağınız resmiyet içeren Türk bayrakları ile kurumsal kimliğe anında ulaşabilirsiniz.

Ülkelerin kendisini en güzel şekilde simgelemesi adına ülke bayrakları önemlidir. Ülkemizde de Türk bayrakların önemi çok büyüktür. Bakıldığında hemen herkes bu bayraklara ihtiyaç duyarak artık satın alma talebi içerisinde yer alıyor. Mat ve sık dokuma kumaşlardan özel olarak tasarlanmıştır. Dayanıklı malzemelere sahip olduğundan dolayı bayraklarınızı uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanmanız mümkün hale dönüşecek.

Neden Marmara Bayrak

%100 Kalite

Kalite

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Doğaya Saygı

Doğaya Saygı

Zamanında Teslimat

Doğaya Saygı

Flama

Flama

Flama, ve Flama Çeşitleri Flama resmi olmayan, kişisel bayrak anlamına gelmektedir. Şirketler, firmalar, partiler, vakıflar flamaları kullanmaktadır. Flamalar küçük, çeşitli işaret ve logolar içeren bayraklardır.

Türk Bayrağı

Türk Bayrağı

Türk Bayrağı, her ebatta uygun fiyatlarla temin edilir. Sizlere garantili olarak sunulur. Bayrak üretimi ve imalatında bizlere güvenebilirsiniz. Referanslarımıza göz atmayı unutmayınız. Türk Bayrağı’nı tc yasalarına uygun olarak itina ile üretiriz.

Masa Bayrağı

Masa Bayrağı

Masa Bayrağı, 15×22,5 ebatında saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği ile üretilen ve direk vasıtasıyla masa üstlerinde kulanılan bayrak çeşitlerine masa bayrağı denir.

Kırlangıç Bayrağı

Kırlangıç Bayrağı

Kırlangıç Bayrağı, değişik kumaşlar üzerinde eninin 2 katı şeklinde üzerine değişik baskı teknikleri uygulanarak üretilen bayrak çeşitidir. Kırlangıç bayrak ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçiniz.

Makam Bayrakları

Makam Bayrakları

Makam Bayrakları, istenilen ebatta tasarlanarak her türlü kullanım için itina ile ve kaliteden ödün vermeden imal edilmektedir. Firmanız için sizde uygun şekilde masa bayrakları yaptırabilir ve bu sayede prestijinizi artırabilirsiniz.

Olta Bayrak

Olta Bayrak

Olta Bayrak, ortasında bir apartla tutturulmuş ,genelde kumaştan yapılmış bir bayrak tipidir. Olta bayrağı özellikle genel olarak kullanıldığı sahil kumsal bölgelerinin haricinde heryerde sıklıkla görebiliyoruz.

Marmara Bayrak

© 2016. Tüm Hakları Saklıdır.