Atatürk Posteri

Atatürk Posterleri

Atatürk posterleri istenilen ebatta tasarlanarak her türlü kullanım için itina ile ve kaliteden ödün vermeden imal edilmektedir. Poster İlk olarak kısaca posterin tanımını yapalım, poster; duvara asılması için dizayn edilmiş ve basılmış büyük boy resimdir. Bunları günlük hayatımızda da sıklıkla görmekteyiz. Binaların dış yüzeylerine asılmış büyük resimler birer posterdir. Bunun dışında posterlerin en çok kullanıldığı alanlar; konferanslar, seminerler ve bilimsel toplantılardır. Bu organizasyonlarda daha küçük boyutlardaki posterlere yer verilmektedir.  Poster imalatında çeşitli maddeler kullanılabilmektedir. Dış ortamlarda kullanılacak posterler ile iç ortamlarda kullanılacak olan posterlerin üretildiği malzemeler farklıdır. Posterleri birçok amaç için kullanabilirsiniz; bilgi vermek için, duyuru yapmak için ya da reklam için… Tabi ki bunun dışında birçok amacı da vardır. Boyut konusunda birçok seçenek mevcuttur. Küçük boyutlarda üretilebildiği gibi, 10 katlı bir binayı kaplayacak şekilde posterler de üretilebilmektedir.  Posterler birçok amaçla kullanılan, oldukça ilgi çekici ürünlerdir. Sizlerde duyurularınızı, reklamlarınızı poster şeklinde bastırarak çok sayıda kişiye rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

ataturk-posterleri

Bayrak onuruna yakışan işçilik:

Biz Marmara bayrak olarak : Bayrağın bir ulusun yada bir firmanın kendi öz benliğini ifade eden ve her zaman saygı görmesine inandığımız bir sembolü olduğunun bilincinde bayrak üretimimizi yapmaktayız..Bayrak imalatında indirimli fiyatlar verirken kaliteden ödün vermiyoruz.Amacımız bayrağı ucuza üretmek değil daha az kar marjı ile daha çok satış yapmaktır.Bunun için Bayrak imalatı ve satışımız birinci sınıf kumaşlarla üretilir

Teslimat: Teslimatınızı İstenilen günde ve zamanda yapıyoruz “Teslimattaki titizliğimizin ve dakikliğimizin her zaman şirketimize büyük katkıları olduğu aşikardır.”. Ön görünüm tıklayın ürün

İhtiyaçlarınıza çözümler üretir ve irtibatı koparmayız Amacımız Müşterilerimizle uzun soluklu ilişkiler kurmaktır; esas olanın müşteri memnuniyeti olduğunu hiç aklımızdan çıkarmadan gerekirse öz kaynaklarını kullanmaktan çekinmeyen bir yapıya sahip olmak. en büyük prensibimizdir.

Bayrak üretimi ve bayrak siparişinde lidere konumda olan Marmarabayrak Sizlere garantili ve kaliteli hizmet sunmaktadır.Bayrak kutsal bir objedir. Bayrak malatı yasalarla belirlenen çerçevede olmaktadır.Lütfen yapılan bayrağın yasal uygunluğunu kontrol ediniz.

Neden Marmara Bayrak

%100 Kalite

Kalite

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Doğaya Saygı

Doğaya Saygı

Zamanında Teslimat

Doğaya Saygı

Flama

Flama

Flama, ve Flama Çeşitleri Flama resmi olmayan, kişisel bayrak anlamına gelmektedir. Şirketler, firmalar, partiler, vakıflar flamaları kullanmaktadır. Flamalar küçük, çeşitli işaret ve logolar içeren bayraklardır.

Türk Bayrağı

Türk Bayrağı

Türk Bayrağı, her ebatta uygun fiyatlarla temin edilir. Sizlere garantili olarak sunulur. Bayrak üretimi ve imalatında bizlere güvenebilirsiniz. Referanslarımıza göz atmayı unutmayınız. Türk Bayrağı’nı tc yasalarına uygun olarak itina ile üretiriz.

Masa Bayrağı

Masa Bayrağı

Masa Bayrağı, 15×22,5 ebatında saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği ile üretilen ve direk vasıtasıyla masa üstlerinde kulanılan bayrak çeşitlerine masa bayrağı denir.

Kırlangıç Bayrağı

Kırlangıç Bayrağı

Kırlangıç Bayrağı, değişik kumaşlar üzerinde eninin 2 katı şeklinde üzerine değişik baskı teknikleri uygulanarak üretilen bayrak çeşitidir. Kırlangıç bayrak ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçiniz.

Makam Bayrakları

Makam Bayrakları

Makam Bayrakları, istenilen ebatta tasarlanarak her türlü kullanım için itina ile ve kaliteden ödün vermeden imal edilmektedir. Firmanız için sizde uygun şekilde masa bayrakları yaptırabilir ve bu sayede prestijinizi artırabilirsiniz.

Olta Bayrak

Olta Bayrak

Olta Bayrak, ortasında bir apartla tutturulmuş ,genelde kumaştan yapılmış bir bayrak tipidir. Olta bayrağı özellikle genel olarak kullanıldığı sahil kumsal bölgelerinin haricinde heryerde sıklıkla görebiliyoruz.

Marmara Bayrak

© 2016. Tüm Hakları Saklıdır.