Bayrak Direği

Marmara Bayrak  Aydınlatma Web Sitemize Hoşgeldiniz  Marmara Bayrak  Aydınlatma Sanayi Galvaniz Sektöründe çözumler üreten Oncü Bir Firma olmuştur .  Uretim ve Faliyet Alanlarımız Bayrak Direkleri ,Poligon Direkleri,Mafsali Direkler,Kamera Direkleri,Rüzgar Direkleri,Reklam  Direkleri,Paratoner Direkleri Projektör Direkleri,Asansörlü Projektör Direkleri,Ledd Aydınlatma,Ledd ışık  ve bir cok alanda faaliyetlerine devam etmektedir. Marmara bayrak  galvaniz profesyonel ekip ve ekipman ile siz Değerli müsterilerimize Hizmet Sunmaktadır Fabrikamiz istanbul Küçükçekmece de  Acik ve kapali alanda hizmet vermektedir  Tüm iş süreçlerinin tüm çalışanların katılımı ile sürekli iyileştirilmesi, Ürünleri ilgili yasa ve standartlara uygun şekilde müşterinin beklentilerine en uygun şekilde sunmak, Çalışanların motivasyonu ve bireysel gelişimlerine olanak sağlamak, kaliteli üretim, zamanında teslim, satış sonrası servis desteğiyle en iyi hizmeti sunmak,İç ve dış piyasada firmamız ile müşteriler arasındaki koordinasyonu en iyi şekilde sağlayarak hizmet sunumunda bütün engelleri ortadan kaldırmaya yönelik “Toplam Kalite Anlayışı” çerçevesinde belirlenen hedeflere ulaşmak, Sürekli büyüyerek, sektörde aranılan firma özelliğimizi devam ettirmek ve AR-GE çalışmalarımızla bu hedefimizi güçlendirme Kalite Politikamızdır.

Neden Marmara Bayrak

%100 Kalite

Kalite

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Doğaya Saygı

Doğaya Saygı

Zamanında Teslimat

Doğaya Saygı

Flama

Flama

Flama, ve Flama Çeşitleri Flama resmi olmayan, kişisel bayrak anlamına gelmektedir. Şirketler, firmalar, partiler, vakıflar flamaları kullanmaktadır. Flamalar küçük, çeşitli işaret ve logolar içeren bayraklardır.

Türk Bayrağı

Türk Bayrağı

Türk Bayrağı, her ebatta uygun fiyatlarla temin edilir. Sizlere garantili olarak sunulur. Bayrak üretimi ve imalatında bizlere güvenebilirsiniz. Referanslarımıza göz atmayı unutmayınız. Türk Bayrağı’nı tc yasalarına uygun olarak itina ile üretiriz.

Masa Bayrağı

Masa Bayrağı

Masa Bayrağı, 15×22,5 ebatında saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği ile üretilen ve direk vasıtasıyla masa üstlerinde kulanılan bayrak çeşitlerine masa bayrağı denir.

Kırlangıç Bayrağı

Kırlangıç Bayrağı

Kırlangıç Bayrağı, değişik kumaşlar üzerinde eninin 2 katı şeklinde üzerine değişik baskı teknikleri uygulanarak üretilen bayrak çeşitidir. Kırlangıç bayrak ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçiniz.

Makam Bayrakları

Makam Bayrakları

Makam Bayrakları, istenilen ebatta tasarlanarak her türlü kullanım için itina ile ve kaliteden ödün vermeden imal edilmektedir. Firmanız için sizde uygun şekilde masa bayrakları yaptırabilir ve bu sayede prestijinizi artırabilirsiniz.

Olta Bayrak

Olta Bayrak

Olta Bayrak, ortasında bir apartla tutturulmuş ,genelde kumaştan yapılmış bir bayrak tipidir. Olta bayrağı özellikle genel olarak kullanıldığı sahil kumsal bölgelerinin haricinde heryerde sıklıkla görebiliyoruz.

Marmara Bayrak

© 2016. Tüm Hakları Saklıdır.