Bayrak Satışı

bayrak-siparisi2
Bayrak satışı; Firmamız tarafında bayrak satışı ve imalatı yapılmakta olup her ebat iç ve dış mekan bayrak satışı yapılmaktadır.firmamız tesislerinde toptan veya perakende bayrak satışı yapılmakta olup her ebat ölçüler bayrak satışı yapılmaktadır. Bayrak satışı genelikle kamu kurum ve kuruluşlarda toptan veya perakende satışı yapılmaktadır. Firmamız marmara bayrak talep edilen bayrakları kendi tesisinde dijital baskı veya fabrikasyon baskı tekniği ile ütelip taleplere cevap vermektedir. Türkiye genelinde bayrak alımların % 25 ni tek başına karşılayan firmamız  20 yılık birikim ve tecübesiyle sizlere daha iyi hizmet etmek için gerek günün teknolojisine gerek makinelşeme ve kumaş kaliteisne kadar en üst noktada hizmetlerine aralıksız devam etmektedir.

turk-bayraklari

Bayrak satışın da dış mekan bayrakları reşel kumaş veya alpaka kumaştan üretilmektedir. Bayrak satışında dış mekan bayrakları, gönder direk bayraklarında kulanılan özel logolu bayraklar, Türk bayrağı, süsleme flamaları,fuar bayrakları,organizasyon ve açılış süsleme flamaları, sokak süslemelerinde kulanılan kırlangıç bayraklar, büyük ebat türk bayrağı, büyük ebat atatürk posteri, büyük ebat poster gibi bir çok ürün kulanılmaktadır. İç mekan bayraklar; masa bayrakları, kırlangıç bayraklar, makam bayrakları kulanılmaktadır.

bayrak-20

Neden Marmara Bayrak

%100 Kalite

Kalite

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Doğaya Saygı

Doğaya Saygı

Zamanında Teslimat

Doğaya Saygı

Flama

Flama

Flama, ve Flama Çeşitleri Flama resmi olmayan, kişisel bayrak anlamına gelmektedir. Şirketler, firmalar, partiler, vakıflar flamaları kullanmaktadır. Flamalar küçük, çeşitli işaret ve logolar içeren bayraklardır.

Türk Bayrağı

Türk Bayrağı

Türk Bayrağı, her ebatta uygun fiyatlarla temin edilir. Sizlere garantili olarak sunulur. Bayrak üretimi ve imalatında bizlere güvenebilirsiniz. Referanslarımıza göz atmayı unutmayınız. Türk Bayrağı’nı tc yasalarına uygun olarak itina ile üretiriz.

Masa Bayrağı

Masa Bayrağı

Masa Bayrağı, 15×22,5 ebatında saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği ile üretilen ve direk vasıtasıyla masa üstlerinde kulanılan bayrak çeşitlerine masa bayrağı denir.

Kırlangıç Bayrağı

Kırlangıç Bayrağı

Kırlangıç Bayrağı, değişik kumaşlar üzerinde eninin 2 katı şeklinde üzerine değişik baskı teknikleri uygulanarak üretilen bayrak çeşitidir. Kırlangıç bayrak ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçiniz.

Makam Bayrakları

Makam Bayrakları

Makam Bayrakları, istenilen ebatta tasarlanarak her türlü kullanım için itina ile ve kaliteden ödün vermeden imal edilmektedir. Firmanız için sizde uygun şekilde masa bayrakları yaptırabilir ve bu sayede prestijinizi artırabilirsiniz.

Olta Bayrak

Olta Bayrak

Olta Bayrak, ortasında bir apartla tutturulmuş ,genelde kumaştan yapılmış bir bayrak tipidir. Olta bayrağı özellikle genel olarak kullanıldığı sahil kumsal bölgelerinin haricinde heryerde sıklıkla görebiliyoruz.

Marmara Bayrak

© 2016. Tüm Hakları Saklıdır.