Bayrakçı

Bayrakçı

Yıllardır bayrak sanayinde tecrübelerimizle ve kalitemizle güvenilir bir bayrak firması olmaktan gurur duymaktayız. Bayrakçı olarak her zaman müşteri odaklı olup müşterilerimiz için daya kaliteli, daha dayanıklı bayraklarla ve daha ekonomik bayrak satışlarımızla her daim ileriye hareket ederek bu sektörde ki başarımızı ortaya koyduk.

İlk günden bu yana yaptıklarımız, firmamızın ileriye dönük hareket etmesi ve bayrak sanayinde öncü olmak, yapılan kaliteli bayraklarla kendi ismini ileriye taşımaktır.

Bayrakçılık sadece kumaş alıp ve bayrak olarak satış odaklı mantığı ile satış yapmak değildir.Bayrakçı olarak bizler kumaşlarımızı her zaman kaliteli alır,sahip olduğumuz teknik ekipmanlarla ve tecrübeli çalışanlarımızla en sağlam,kaliteli,işçiliği en iyisi olan ve ekonomik olarak sunabilen bir bayrakçı firmasıyız.

Neden Marmara Bayrak

%100 Kalite

Kalite

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Doğaya Saygı

Doğaya Saygı

Zamanında Teslimat

Doğaya Saygı

Flama

Flama

Flama, ve Flama Çeşitleri Flama resmi olmayan, kişisel bayrak anlamına gelmektedir. Şirketler, firmalar, partiler, vakıflar flamaları kullanmaktadır. Flamalar küçük, çeşitli işaret ve logolar içeren bayraklardır.

Türk Bayrağı

Türk Bayrağı

Türk Bayrağı, her ebatta uygun fiyatlarla temin edilir. Sizlere garantili olarak sunulur. Bayrak üretimi ve imalatında bizlere güvenebilirsiniz. Referanslarımıza göz atmayı unutmayınız. Türk Bayrağı’nı tc yasalarına uygun olarak itina ile üretiriz.

Masa Bayrağı

Masa Bayrağı

Masa Bayrağı, 15×22,5 ebatında saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği ile üretilen ve direk vasıtasıyla masa üstlerinde kulanılan bayrak çeşitlerine masa bayrağı denir.

Kırlangıç Bayrağı

Kırlangıç Bayrağı

Kırlangıç Bayrağı, değişik kumaşlar üzerinde eninin 2 katı şeklinde üzerine değişik baskı teknikleri uygulanarak üretilen bayrak çeşitidir. Kırlangıç bayrak ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçiniz.

Makam Bayrakları

Makam Bayrakları

Makam Bayrakları, istenilen ebatta tasarlanarak her türlü kullanım için itina ile ve kaliteden ödün vermeden imal edilmektedir. Firmanız için sizde uygun şekilde masa bayrakları yaptırabilir ve bu sayede prestijinizi artırabilirsiniz.

Olta Bayrak

Olta Bayrak

Olta Bayrak, ortasında bir apartla tutturulmuş ,genelde kumaştan yapılmış bir bayrak tipidir. Olta bayrağı özellikle genel olarak kullanıldığı sahil kumsal bölgelerinin haricinde heryerde sıklıkla görebiliyoruz.

Marmara Bayrak

© 2016. Tüm Hakları Saklıdır.