Telefon 0212 620 44 44
Mail marmarabayrak@gmail.com
GSM 0554 569 00 00

Belediye Bayrakları

Belediye Bayrakları

Firmamız belediyeler için kendi logolarını kullandıkları iç ve dış mekanlarda kullandıkları flamalar ,bayraklar istenilen ebat ve kumaştan bayrak üretimi firmamız bünyesinde yapılmaktadır. Belediyeler için bayrak flama imalatımız Türkiye geneleinde yüzlerce belediyelere çok değişik ebatlarda flama ve bayrak üretimimiz mevcuttur. Belediye bayrak çeşitleri aşağıda belirtilmiştir. Bu bayraklar direk bayrakları, meydan süsleme bayrakları, miting bayrakları, Masa bayrakları , bina yüzeyine asılan büyük ebatta bayraklar, bayramlarda caddelere asılarak kullanılan bayraklar, ipe dizili bayrak çeşitleri gibi kullanılmaktadır. Belediye bayrakları; Bayrak Kitle iletişim araçlarından görsel olarak en görkemli kurumsal kimliktir

belediye-bayraklari
Belediye bayrakları;bölgenin insanlarına görsellik olduğundan dolayı bir şeyleri tarif etmeyi ve anlatmaya yaradığından dolayı tam bir mükemmel seyirlik görseliği sağlayan iletişim materyalidir. Belediye bayrakları; bölgenin insanlarına mükemmel bir reklam aracıdır bayrağın reklam ve tanıtımda bu kadar etkili olmasının sebebi ise az, öz ve hassas anlatımını mevcut bulduğu bir tanıtım, görsel, duyuru aracıdır. Bayrak kulanım kitlesine alanlarına göre iç ve dış mekânlardan kullanılmak üzere iki ana kategoriye ayrılır.

Belediye bayrakları o bölgenin imajını ve görselik kurumsal ve belediyelerin bölgenin insanlarına hizmet planını en üst noktaya çıkartılmasını şirketlerin adını hafızalara yerleşmesini sağlayan ve şirketlerin imajını en üst şekilde hedef kitlelerine ulaşmasını sağlamaya yaramaktadır.Belediye bayrakları ise kalitenin, güvenin temelini sağlamlık gibi olumlu etkilerin ilk izlenimlerini vermektedir.

Belediye bayrakları Kurumsal kimlikte en önemli yapı taşı logo tasarımını oluşturmaktadır. Bundan dolayı belediye bayrakları logo (amblem) tasarlanırken uygulama alanları firmamız tarafında titiz bir şekilde tasarlanmaktadır. Belediye bayrakları, kurumsal bayrak çalışması için en önemli etkenlerden biridir. Belediye bayrakları yapılacak tüm alanlar için bu teknik koşulları ve olanakları göz önüne alarak tasarlanmalıdır. Değişik alanlarda farklı özellikler gösterilecek belediye bayrakları motif,renk, veya malzeme seçimleri firmamız tarafında en üst standartlarda üretimi yapılmaktadır.