Flama

Flama ve Flama Çeşitleri Flama resmi olmayan, kişisel bayrak anlamına gelmektedir. Şirketler, firmalar, partiler, vakıflar flamaları kullanmaktadır. Flamalar küçük, çeşitli işaret ve logolar içeren bayraklardır. Flamaların diğer bir kullanım alanı ise; silahlı kuvvetlerdir. Silahlı kuvvetlerde bilgi ve haberleşme amacı ile de flamalar kullanılmaktadır.

resimler-flamalar
Flamaların birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlar; düz flama, üçgen flama, kırlangıç flama, yuvarlak ve sıralı flamalardır. Düz flamalar adından da anlaşılacağı gibi düz yani dikdörtgen şeklinde üretilen flamalardır. Üçgen flamalar ise üçgen şeklinde üretilmektedir. Kırlangıç flamaların üst kısmı dikdörtgen gibidir, fakat alt kısmı “V” şeklindedir. Yuvarlak flamaların alt kısmı ise; yarım daire şeklindedir. Sıralı flamalar ise düz ya da üçgen şekilli olabilir. Bunlar uzun bir ip üzerine dizilmiş çok sayıda flamadan meydana gelmiştir. Flamaların sabit bir büyüklüğü ve şekli yoktur. Firmanın, şirketin, vakfın isteğine göre üzerine istenilen logo, şekil konur ve istenilen şekil ve renkte üretilir. Kişisel olan logolarınızı flama haline getirerek, kurumsal kimlik kazanmada bir adım daha öne geçebilirsiniz.

Flama imalatı ve satışı için bizimle iletişime geçin: www.marmarabayrak.com/iletisim

flamalar

Neden Marmara Bayrak

%100 Kalite

Kalite

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Doğaya Saygı

Doğaya Saygı

Zamanında Teslimat

Doğaya Saygı

Flama

Flama

Flama, ve Flama Çeşitleri Flama resmi olmayan, kişisel bayrak anlamına gelmektedir. Şirketler, firmalar, partiler, vakıflar flamaları kullanmaktadır. Flamalar küçük, çeşitli işaret ve logolar içeren bayraklardır.

Türk Bayrağı

Türk Bayrağı

Türk Bayrağı, her ebatta uygun fiyatlarla temin edilir. Sizlere garantili olarak sunulur. Bayrak üretimi ve imalatında bizlere güvenebilirsiniz. Referanslarımıza göz atmayı unutmayınız. Türk Bayrağı’nı tc yasalarına uygun olarak itina ile üretiriz.

Masa Bayrağı

Masa Bayrağı

Masa Bayrağı, 15×22,5 ebatında saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği ile üretilen ve direk vasıtasıyla masa üstlerinde kulanılan bayrak çeşitlerine masa bayrağı denir.

Kırlangıç Bayrağı

Kırlangıç Bayrağı

Kırlangıç Bayrağı, değişik kumaşlar üzerinde eninin 2 katı şeklinde üzerine değişik baskı teknikleri uygulanarak üretilen bayrak çeşitidir. Kırlangıç bayrak ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçiniz.

Makam Bayrakları

Makam Bayrakları

Makam Bayrakları, istenilen ebatta tasarlanarak her türlü kullanım için itina ile ve kaliteden ödün vermeden imal edilmektedir. Firmanız için sizde uygun şekilde masa bayrakları yaptırabilir ve bu sayede prestijinizi artırabilirsiniz.

Olta Bayrak

Olta Bayrak

Olta Bayrak, ortasında bir apartla tutturulmuş ,genelde kumaştan yapılmış bir bayrak tipidir. Olta bayrağı özellikle genel olarak kullanıldığı sahil kumsal bölgelerinin haricinde heryerde sıklıkla görebiliyoruz.

Marmara Bayrak

© 2016. Tüm Hakları Saklıdır.