Telefon 0212 620 44 44
Mail marmarabayrak@gmail.com
GSM 0554 569 00 00

HAKKIMIZDA

MARMARABAYRAK BAYRAK SANAYİ

Marmara bayrak bayrak ve flama Hakkında: Firmamız: marmara bayrak, yenilikçi ve dinamik kadrosuyla 2002 yılından beri müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir.çalışma ilkesi olarak, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan, ve müşterilerine her zaman mükemmeli vermeyi ilke edinmiş yapısıyla, bayrak yapımında kalitenin ve inceliğin bir arada olduğu ürünlerimizle, siz değerli müşterilerimizin daima hizmetindeyiz…Marmarabayrak.com en önemli farkı teslimatta ve sonrasında müşteri destek sistemini devreye sokmasıdır. MARMARABAYRAK BİR Albayrakbayrak san tic. iştirakidir.

Teslimat: Teslimatınızı İstenilen günde ve zamanda yapıyoruz “Teslimattaki titizliğimizin ve dakikliğimizin her zaman şirketimize büyük katkıları olduğu aşikardır.”. Ön görünüm tıklayın ürün  BAYRAK ÖRNEKLERİNİ BÜYÜTÜN. Sol tarafta üç adet küçük boyutlu resim görmektesiniz. Bu resimlerin üstüne gelerek tıkladığınızda bayrak resimleri açılacaktır.Marmarabayrak Sanayi ”BAYRAK” sektöründe hizmet vermek vermekten onur duymaktadır.

Bayrak  Türk Dil Kurumu’nun yaptığı tanım ile kısaca “Bir milletin, belli bir topluluğun veya bir kuruluşun simgesi olarak kullanılan, renk ve biçimle özelleştirilmiş, genellikle dikdörtgen biçiminde kumaş.” şeklinde açıklanmış kelimedir bayrak… “Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır” sözüyle de bayrağın sadece ülkemizi temsil eden bir bez parçası olmadığını, onun manevi değerinin ne kadar büyük olduğunu görebiliyoruz.  Bayrak hayatımızın her anında en kutsal değerlerimizin başında gelir. Odalarımızın başköşesinde yer verilir her zaman bayrağa. Göndere çekilir, yüksekte durması gerekir çünkü bayrak, oldukça değerlidir bizim için. Okulların, firmaların, kamu binalarının önünde her zaman dalgalanır. Düğün arabasında, asker uğurlanmasında, sünnet düğününde, cenazede hep bayrak vardır. Çünkü bayrak çok şey ifade eder bize, manası anlatılamayacak kadar çoktur beynimizde, kalbimizde… Osmanlı zamanında da bir bölgenin, yerin veya kalenin fethedilmesi, düşmesi dikilen bayrakla belli olurmuş. Kurtuluş Savaşımız ile ilgili anlatılan anılarda Bayrak’ın düşmemesi için çekilen acılar ve yapılan fedakarlıklar anlatılmıştır hep. Böyle bir geçmiş ile oluşturulan Bayrak’ın hayatımızda kapladığı yer de normal olarak çoktur. İş yerlerinde her masada, her resmi veya özel makamın en önemli duvarında, resmi ve dini bayramlarda evlerimizin balkonlarında, camlarında; araçlarımızın camında, çocuklarımızın elindedir bayrak. Yazının başında da belirttiğimiz gibi, uğruna verilen canlar bayrağımızın değeridir ve sonsuzdur. Bu nedenle bayrağa, ülkemizin bayrağına sonsuz değer vermeliyiz.

İhtiyaçlarınıza çözümler üretir ve irtibatı koparmayız AmacımızMüşterilerimizle uzun soluklu ilişkiler kurmaktır; esas olanın müşteri   memnuniyeti olduğunu hiç aklımızdan çıkarmadan gerekirse öz kaynaklarını kullanmaktan çekinmeyen bir yapıya sahip olmak. en büyük prensibimizdir.

İletişim ve bayrak siparişi için lütfen arayınız. Bayrak  üretimi   ve bayrak siparişinde lidere konumda olan Marmarabayrak Sizlere garantili ve kaliteli hizmet sunmaktadır.Bayrak kutsal bir objedir. Bayrak  imalatı yasalarla belirlenen çerçevede olmaktadır.Lütfen yapılan bayrağın  yasal uygunluğunu kontrol ediniz.

TEL: 0212 620 44 44  GSM: 0535 874 60 60 info@marmarabayrak.com

turkiye-wallpaper-zeklimekan