Telefon 0212 620 44 44
Mail marmarabayrak@gmail.com
GSM 0554 569 00 00

Kırlangıç Bayrağı

Kırlangıç Bayrağı

Kırlangıç bayrak; değişik kumaşlar üzerinde eninin 2 katı şeklinde üzerine değişik baskı teknikleri uygulanarak üretilen bayrak çeşitidir. kırlangıç bayrağın kenarları sıcak kesimli olup kullanım açısından kolaylık sağlamak amacı ile üst tarafı plastik boru olup tıpa ve ip yardımı ile üretilmektedir. Kırlangıç bayrak adının anlamı ; bu bayrak çeşidinin alt tarafının kırlangıç kuşunun kuyruğuna benzemesinden dolayı, isminin kırlangıç bayrak konulduğu rivayet edilmiştir.

kirlangic

Kırlangıç bayrak ,Kırlangıcın kuyruğundan esinlenilerek oluşturulmuş bir bayrak tipidir. Kırlangıç bayraklar Günümüzde firmaların ,Küçük, büyük işletmelerin kullandığı bir bayrak türüdür. Bayrağın dalgalanışı çok asil bir görünümde olduğu için tercih edilme sebepleri arasında yer almaktadır.

Kırlangıç Bayrak Üretiminde 20 yılı aşkın süredir sektöründe lider olan kurumumuz, son teknoloji makine parkuru ile hızlı ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir.Kaliteli ve ekonomik fiyatlarla hizmetinizdeyiz.

KIRLANGIÇ BAYRAK ÇEŞİTLERİ

Kırlangıç Bayrağın çeşitlerini 4 ana dalda inceleyebiliriz;

  • Alt tarafı (V) şeklinde olan kırlangıç bayrak
  • Alt kısmı düz kesim olarak üretilen kırlangıç bayrak
  • Alt kısmı ters (V) olarak üretilen kırlangıç bayrak
  • Yuvarlak üretilen kırlangıç bayrak

resimler-kirlangic-flama

KIRLANGIÇ BAYRAK BASKI TEKNİKLERİ

Kırlangıç bayraklarda uyguladığımız baskı tekniklerini aşağıda belirttiğimiz gibi sıralayabiliriz.

  • Empirme baskı
  • Dijital baskı
  • Serigrafi baskı
  • Dispers baskı
  • Ronjan baskı

Yukarıda saydığımız tüm baskı çeşiti ile kırlangıç bayrak üretimi yapmaktayız.

KIRLANGIÇ BAYRAK KULLANIM ALANLARI

Kırlangıç bayraklar son yıllarda ürettiğimiz ürünler arasında en çok üretilen ürünlerden bir tanesidir. Görsellik bakımından hoş ve göze alıcı olduğundan dolayı, firmaların reklam ve tanıtım aracı olarak seçtiği en yaygın bayrak çeşitidir. Kırlangıç bayrak kullanım alanı itibarı ile; fuarlarda, organizasyonlarda, açılışlarda, seçimlerde vb birçok alanda kullanılmaktadır.

KIRLANGIÇ BAYRAK SATIŞI

Kırlangıç bayraklar fuar alanlarında,şirket ve otel girişlerinde,resepsiyonlarda sıkça kullanılmaktadır. Kırlangıç bayrak satışında toptan ve perakende olarak üretim ve satışı yapmaktayız.

Kırlangıç bayrak ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçiniz.

kirlangic-bayragi