Kırlangıç Bayrak imalatı ve bayrak satışı

Kırlangıç Bayraklar ;

istenilen ebatta  tasarlanarak her türlü kullanım için itina ile ve kaliteden ödün vermeden imal edilmektedir.

standart ebatlar:               50*150               50*200               60*120               60*200

Kırlangıç Bayrak :
Kırlangıç bayraklar; özellikle konferans, kongre, seminer, fuar, toplantı, açılış gibi organizasyonlarda sıklıkla kullanılan bir bayrak türüdür. Kırlangıç bayrakların; asıl amacı bir şirketi ya da kurumu tanıtmaktır. Bu bayraklar genellikle o şirket ya da gruba ait logoyu veya yazıyı içerir. Uzunlamasına asılan kırlangıç bayraklar, iyi bir tanıtım aracıdır.   Kırlangıç bayrak da kendi arasında çeşitli türlere ayrılabilir. Bunlar bayrağın yapılış şekli ile alakalıdır. Bunlardan bazıları; alt kısmı “V” şeklinde kesilmiş olan kırlangıç bayrak, alt kısmı dalga şeklinde kesilmiş kırlangıç bayraktır. Kırlangıç bayrakların yapımında genellikle saten kumaşlar kullanılmaktadır. Bu kumaş parlak ve dikkat çekicidir. Bu sayede iç mekanlar ile gayet uyumlu olmaktadır. Sabit bir boyutu yoktur. Müşterinin isteği doğrultusunda birçok boyutta üretilebilmektedir. Ayrıca asma aparatı da ilave edilebilmektedir.    Sizde firmanızı bir konferansta, fuarda veya başka bir yerde en iyi şekilde tanıtmak ve kaliteli bir firma izlenimi vermek istiyorsanız kırlangıç bayrakları kullanmalısınız.

Kırlangıç bayrak şirketlerin veya bir devletin bayrak şeklini kumaş üzerine uygulanarak  kurumların, şirketlerin ve kuruluşların varlığını temsil eden, çeşitli renklerle ve logolarla  kumaşlardan oluşan  ve değişik ebatlarda oluşan simgelerdir. Kırlangıç bayraklar gerek duruşu gerek kulanım itibariyle çok tercih edilen bir bayrak çeşididir. Kırlangıç bayrak bu ismi kırlangıç kısmındaki kuyruğun şeklinden dolayı bu ismi almıştır. sokakları ve kapalı alanları donatan en zarif ve göz alıcı bayrak türüdür. 

Kırlangıç bayrak, firmaların, partilerin, kulüplerin ve derneklerin bayraklarının kırlangıç bayrak şeklinde uygulanması kullanıldığı alana farklı bir atmosfer ve güzellik getirmiştir. Kırlangıç bayraklar değişik isimlerle belirtilmektedir şu şekilde sıralayabiliriz;  Düz Kesim Kırlangıç Bayrak, Üçgen Kesim Kırlangıç Bayrak ve Kırlangıç Kuyruğu Şekilli bayrak olarak üç an başlık altın da toplanan kırlangıç bayraklar genellikle; Milli bayramlarda, fuar alanlarında, açılışlarda, konferanslarda, büyük toplantılarda, geniş katılımlı organizasyonlarda ve etkili propagandalar da yukardan aşağıya doğru asılarak kullanılır.  bir şölen havası katılarak daha etkili ve akılda kalıcı olması hedeflenir.

Gelişen teknolojiye paralel olarak  görsellik ve reklam devri. Kurulmuş olan ve yeni kurulan kamu kurum ve kuruluşlar var olmak ve büyümek üzerine mücadele verirler. Bunun için gerekli olan maddi manevi hiçbir yükten kaçınmazlar. Sektöre hitaben bütçelerinde reklam amaçlı bir bütçe ayırırlar. Şirketler yıl sonu promosyon amaçlı değişik ebatlarda kırlangıç bayrak yaptırıp bayilerine dağıtırlar Kırlangıç bayrak, özelikle gerek duruşu gerek kullanılan kumaş ile birlikte reklamı ön plana çıkaran bir bayrak çeşididir.Bu noktada gerek duyulan, reklam ve tanıtıma harcanan emek ve bütçeye en iyi karşılığı veren kırlangıç bayrak sektörüdür. İnsan nesline bir şeyi öğretmenin ve belleklerine kazımanın en etkili yolu mutlaka reklam ve görsellikten geçer. Bu nedenle kırlangıç bayraklar  tanınmanızın ve reklamınızın en önemli ve birinci reklam aracıdır. Firmamız , sektöre gereken önemi ve önceliği vererek başarı basamaklarını daha üst noktaya taşımıştır. Firmamız bu alanda her türlü kırlangıç bayrak imalatını,toptan  ve perakende satışını yapmaktadır.

Firmamız 18 yılı aşkın bir süredir hizmet verdiği bayrak sektöründe, kullanmış olduğu son sistem teknoloji ile ve kendi alanında uzman ekibi ile birlikte kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlara her türlü kırlangıç bayrak üretmekte ve zamanında müşterilerine teslim etmektedir. Kırlangıç bayrak  iç mekanlarda kullanılan kırlangıç bayraklar, süsleme ve görsellik bakımında tasarlandığı için yapımında parlak saten  kumaşlar tercih edilir. Kırlangıç bayrak, özelikle bayram ve büyük açılış ve organizasyonlarda sokak süslemelerinde dış mekanlarda da kullanılır. Kırlangıç bayrak , adet ve ebadı fark etmeksizin firmamız,  imalatı için gerekli kapasite ve potansiyele  sahipdir  firmamız istediğiniz zamanda eksiksiz ve sorunsuz müşteriler tarafında talep edilen bayrakların üretiminin yapmakta olup müşteri memnuyetine sunmaktadır. 18 yıldır kendi tesisinde  Kaliteden ödün vermeden, kusursuz işçilik ve hızlı üretim potansiyeli ile binler müşteriye hizmet etmenin onuru ile yarınlara emin adımlarla ilerlemektedir.Firmamızın belirlediği  hedeflere daha çabuk ulaşmayı ve rakipsiz olmayı amaçlamakta ve ilerlemektedir.

Kırlangıç bayraklar genel olarak konferans, seminer, toplantı ve fuar gibi ortamlarda tercih edilmektedir. Kurumsal firmaları temsil etmek için hazırlanan kırlangıç bayraklar firmamız tarafından farklı ebatlarda üretilmektedirler. Farklı birkaç modeli bulunan kırlangıç bayraklar reklam amacıyla tercih edilmektedir. Genellikle saten kumaşın farklı çeşitlerinde kullanılan kırlangıç bayrakların fiyatları müşteri istekleri doğrultusunda belirlenmektedir. İç mekan tasarımıyla uyum sağlayacak şekilde tasarlanan kırlangıç bayraklar firmamızda büyük özenle üretilmektedir. Kırlangıç bayraklarınıza uygulanacak olan logo ve baskı yazılarınız firmamız grafikerleri tarafından baskıya hazır hale getirilir ve yıkanmaya dayanıklı olarak üretilmektedir.

Neden Marmara Bayrak

%100 Kalite

Kalite

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Doğaya Saygı

Doğaya Saygı

Zamanında Teslimat

Doğaya Saygı

Flama

Flama

Flama, ve Flama Çeşitleri Flama resmi olmayan, kişisel bayrak anlamına gelmektedir. Şirketler, firmalar, partiler, vakıflar flamaları kullanmaktadır. Flamalar küçük, çeşitli işaret ve logolar içeren bayraklardır.

Türk Bayrağı

Türk Bayrağı

Türk Bayrağı, her ebatta uygun fiyatlarla temin edilir. Sizlere garantili olarak sunulur. Bayrak üretimi ve imalatında bizlere güvenebilirsiniz. Referanslarımıza göz atmayı unutmayınız. Türk Bayrağı’nı tc yasalarına uygun olarak itina ile üretiriz.

Masa Bayrağı

Masa Bayrağı

Masa Bayrağı, 15×22,5 ebatında saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği ile üretilen ve direk vasıtasıyla masa üstlerinde kulanılan bayrak çeşitlerine masa bayrağı denir.

Kırlangıç Bayrağı

Kırlangıç Bayrağı

Kırlangıç Bayrağı, değişik kumaşlar üzerinde eninin 2 katı şeklinde üzerine değişik baskı teknikleri uygulanarak üretilen bayrak çeşitidir. Kırlangıç bayrak ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçiniz.

Makam Bayrakları

Makam Bayrakları

Makam Bayrakları, istenilen ebatta tasarlanarak her türlü kullanım için itina ile ve kaliteden ödün vermeden imal edilmektedir. Firmanız için sizde uygun şekilde masa bayrakları yaptırabilir ve bu sayede prestijinizi artırabilirsiniz.

Olta Bayrak

Olta Bayrak

Olta Bayrak, ortasında bir apartla tutturulmuş ,genelde kumaştan yapılmış bir bayrak tipidir. Olta bayrağı özellikle genel olarak kullanıldığı sahil kumsal bölgelerinin haricinde heryerde sıklıkla görebiliyoruz.

Marmara Bayrak

© 2016. Tüm Hakları Saklıdır.