Telefon 0212 620 44 44
Mail marmarabayrak@gmail.com
GSM 0554 569 00 00

Makam Bayrakları

Makam Bayrakları

Makam bayrağı; makam odalarında kullanılan 100*150 ebatında olup saten kumaş üzerine baskı uygulanıp çift kat kenarları saçaklı olan ve 240 cm makam bayrak direği ile makam odalarında kullanılan bayrak çeşitidir. Makam bayrağı genellikle kamu kurum ve kuruluşlarda makam odalarında, basın toplantılarında, tanıtım, organizasyonlarda ve büst yanlarında çok sıkça kullanılan bir bayrak türüdür. Makam bayrağı kullanım alanları itibarı ile şirketlerin reklam aracı olarak çok sıkça kullandıkları bir bayrak ürünüdür. makam bayraklarında kullanılan makam direği kırom nikelajlı ve sarı kırom olmak üzere ikiye ayrılıyor. Makam direkleri devlet kurumlarında kullanıldığında direğin üstünde ay yıldız kullanma zorunluluğu bulunmaktadır.

makam-bayragi
Özel şirketlerde ise alemli ve ay yıldız olarak kullanılmaktadır. Ülkemizde bazı kamu kurum ve kuruluşlarının makam bayrağı kullanma zorunluluğu bulunmaktadır. Makam bayraklarında kullandığımız malzeme özellikle yüksek gramajlı saten kumaşlar kullanarak ve bayrağın iç tarafına müşterinin talebi doğrultusunda tela kullanılarak üretilmektedir. Makam bayrağında tela kullanıldığında bayrağa direk üzerinde istenilen şekil verilebilmektedir. Makam bayrakları iç mekanda kullanılan bir bayrak çeşiti olması sebebi ile uzun süre kullanılabilmektedir. Makam bayrağı imalatında emprime baskı ve dijital baskı tekniği kullanılmaktadır. Firmamız bünyesinde makam bayrağı ve makam bayrağı direği imalatı yapılmaktadır. Ürettiğimiz makam bayraklarının toptan ve perakende satışını yapıp müşterilerimize elden veya kargo ile teslimatı yapılmaktadır.

MAKAM BAYRAĞI ÇEŞİTLERİ

Makam bayrakları standarttır. sadece kendi içinde farklılık gösterir bunlar aşağıda sıralandığı gibidir.

  • Saçaklı Makam Bayrakları
  • Saten kumaş üzerine baskı teknikleri kullanarak etrafı saçaklı üretilen bayrak çeşitidir
  • Saçaksız Makam Bayrağı
  • Saten kumaş üzerine baskı teknikleri kullanarak etrafı saçaksız üretilen bayrak çeşitidir.
  • Telalı Makam Bayrağı
  • Makam direği üzerinde makam bayrağına istenen şeklin verilmesi için iç kısma
  • Tela uygulanan bayrak çeşitidir.

MAKAM BAYRAĞI KULLANIM ALANLARI

Makam bayrakları genellikle; kamu kurum ve kuruluşlarda, makam odalarında, basın toplantılarında, tanıtım, organizasyon ve büst yanlarında çok sıkça kullanılan bir bayrak çeşitidir. Ayrıca bazı kamu kurum ve kuruluşların makam bayrağı kullanma zorunluluğu bulunmaktadır.

Makam Bayrağı Satışı

Makam bayrakları şirketlerin,kamu kurum ve kurum ve kuruluşlarının toplantı odalarında, müdür ve genel müdürlük makam odalarında, basın toplantısı kürsü arkalarında ve okuların Atatürk köşeleri ve sergi alanlarında kullanımı çok yaygındır.Tüm toptan ve perakende satışlarımız mevcuttur.Direk üretici firma olmamız makam barağı satışında ekonomik fiyatlarımıza yansımaktadır.Makam bayrağı satışımız hakkımızda detaylı bilgi için lütfen arayınız.

Makam Direği

Makam direkleri krom ve pirinç şeklinde üretimi ve satışı yapılmaktadır. Makam direkleri makam bayrağı ile kulanılmaktadır. Makam direklerin ölçüsü 2,30 cm ebatında olup makam bayrakları ile birlikte kullanılmaktadır.Makam direği kronik direği,alt taban ve üst tarafında ay yıldız ve talebe göre amblemli olarak da üretilmektedir.

Makam Türk Bayrağı

Makam Türk Bayrağı saten kumaş üzerinde fabrikasyon veya empirme baskı tekniği ile üretilen saten tek kat veya saten çift kat telalı olup, kenarları sarı saçak olup makam odalarında makam direği ile birlikte kulanılan bayraklara makam Türk bayrağı denir.Makam Türk bayrakları kamu kurum ve kuruluşlarda çok sıkça kulanılan bir bayrak çeşididir. Bu bayraklar sade kulanıldığı gibi özel şirketlerin logolu bayrakları ile birlikte de kulanılmaktadır. Firmamız bünyesinde üretimi ve satışı yapılan makam türk bayrakları talep doğrultusunda yurt içi ve yurt dışı temsilciliklerine gönderimi yapılmaktadır.

Makam Türk bayrağı,Makam Türk bayrağı satışı,Makam Türk bayrağı imalatı,Makam telalı Türk bayrağı,Makam telalı Türk bayrağı satışı firmamız bünyesinde bulunmaktadır.