Parti Bayrakları

Parti bayrakları firmamız bünyesinde üretimi yapılıp özellikle partilerin seçim zamanında çok sıkça kullandıkları bir bayrak çeşitidir.Parti bayrakları seçim zamanında sokak süslemelerinde büyük bina cephelerinde adayların ve partilerin daha çok seçmen çekmek için reklam amaçlı olarak çok sıkça kullandıkları bayraklardır.Partiler seçime 10 gün kala yüksek seçim kurulunun onayı ile sokak süslemelerine başlarlar firmamız dört yılda bir yapılan seçimlere önceden parti genel merkezlerine ve ilçe merkezlerine reklam amaçlı olarak görüşmeler yapmaktadır.Seçim bayrakları çok kısa süre kullanıldığı için ucuz malzemeden parti bayrakları üretimi ve satışı yapmaktadır.Ürettiğimiz baskı tekniği dijital baskı ve fabrikasyon baskı şeklinde üretimi yapılmaktadır.

 parti-bayragi
Parti bayrakları seçim zamanında Kurumsal siyasi partilerin reklamını yapmak, ilgi toplamak için yapılan bayrak çeşitdir. Meydan süsleme parti bayrakları, Sokak süslemeleri için parti bayrakları, büyük boy parti bayrağı , binaya asılan parti bayrakları, geniş ürün yelpazemizde parti bayrakları geniş yer tutmaktadır.

Neden Marmara Bayrak

%100 Kalite

Kalite

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Doğaya Saygı

Doğaya Saygı

Zamanında Teslimat

Doğaya Saygı

Flama

Flama

Flama, ve Flama Çeşitleri Flama resmi olmayan, kişisel bayrak anlamına gelmektedir. Şirketler, firmalar, partiler, vakıflar flamaları kullanmaktadır. Flamalar küçük, çeşitli işaret ve logolar içeren bayraklardır.

Türk Bayrağı

Türk Bayrağı

Türk Bayrağı, her ebatta uygun fiyatlarla temin edilir. Sizlere garantili olarak sunulur. Bayrak üretimi ve imalatında bizlere güvenebilirsiniz. Referanslarımıza göz atmayı unutmayınız. Türk Bayrağı’nı tc yasalarına uygun olarak itina ile üretiriz.

Masa Bayrağı

Masa Bayrağı

Masa Bayrağı, 15×22,5 ebatında saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği ile üretilen ve direk vasıtasıyla masa üstlerinde kulanılan bayrak çeşitlerine masa bayrağı denir.

Kırlangıç Bayrağı

Kırlangıç Bayrağı

Kırlangıç Bayrağı, değişik kumaşlar üzerinde eninin 2 katı şeklinde üzerine değişik baskı teknikleri uygulanarak üretilen bayrak çeşitidir. Kırlangıç bayrak ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçiniz.

Makam Bayrakları

Makam Bayrakları

Makam Bayrakları, istenilen ebatta tasarlanarak her türlü kullanım için itina ile ve kaliteden ödün vermeden imal edilmektedir. Firmanız için sizde uygun şekilde masa bayrakları yaptırabilir ve bu sayede prestijinizi artırabilirsiniz.

Olta Bayrak

Olta Bayrak

Olta Bayrak, ortasında bir apartla tutturulmuş ,genelde kumaştan yapılmış bir bayrak tipidir. Olta bayrağı özellikle genel olarak kullanıldığı sahil kumsal bölgelerinin haricinde heryerde sıklıkla görebiliyoruz.

Marmara Bayrak

© 2016. Tüm Hakları Saklıdır.