Seçim Bayrağı parti bayrağı

Seçim Bayrağı

Seçim bayrağı; seçim bayrağı, seçim zamanlarında kullanılan ve her partinin kendini temsil ettiği bayrak veya flamalar: konuşma alanlarında ve şehir içlerinde kendilerini temsil eden bayraklar anlamına gelir. Seçim bayraklarının partililerce seçim zamanlarında en önem verdikleri bir konudur. Seçmen seçim bayraklarıyla kendi partilerine destek verirler.SEçim bayrakları sadece partiler için değil aynı zamanda seçmen için ayrı bir yere sahiptir.Hangi düşünceye sahip ise o partinin bayraklarına ve partiyi temsil eden materyalere sahip çıkarlar ve kullanırlar.

Seçim bayrakları partilerin seçimlerde kendilerinin kullandıkları ve halkla paylaşmak istediği bu yolla halkla yakınlaşma sağlayan ve partinin görüşünü beyan eden değişik figürlerden veya şekilllerden oluşan renklerinin,özelliklerinin parti tarafından belirlenen bayraklara seçim bayrağı denir.

Neden Marmara Bayrak

%100 Kalite

Kalite

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Doğaya Saygı

Doğaya Saygı

Zamanında Teslimat

Doğaya Saygı

Flama

Flama

Flama, ve Flama Çeşitleri Flama resmi olmayan, kişisel bayrak anlamına gelmektedir. Şirketler, firmalar, partiler, vakıflar flamaları kullanmaktadır. Flamalar küçük, çeşitli işaret ve logolar içeren bayraklardır.

Türk Bayrağı

Türk Bayrağı

Türk Bayrağı, her ebatta uygun fiyatlarla temin edilir. Sizlere garantili olarak sunulur. Bayrak üretimi ve imalatında bizlere güvenebilirsiniz. Referanslarımıza göz atmayı unutmayınız. Türk Bayrağı’nı tc yasalarına uygun olarak itina ile üretiriz.

Masa Bayrağı

Masa Bayrağı

Masa Bayrağı, 15×22,5 ebatında saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği ile üretilen ve direk vasıtasıyla masa üstlerinde kulanılan bayrak çeşitlerine masa bayrağı denir.

Kırlangıç Bayrağı

Kırlangıç Bayrağı

Kırlangıç Bayrağı, değişik kumaşlar üzerinde eninin 2 katı şeklinde üzerine değişik baskı teknikleri uygulanarak üretilen bayrak çeşitidir. Kırlangıç bayrak ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçiniz.

Makam Bayrakları

Makam Bayrakları

Makam Bayrakları, istenilen ebatta tasarlanarak her türlü kullanım için itina ile ve kaliteden ödün vermeden imal edilmektedir. Firmanız için sizde uygun şekilde masa bayrakları yaptırabilir ve bu sayede prestijinizi artırabilirsiniz.

Olta Bayrak

Olta Bayrak

Olta Bayrak, ortasında bir apartla tutturulmuş ,genelde kumaştan yapılmış bir bayrak tipidir. Olta bayrağı özellikle genel olarak kullanıldığı sahil kumsal bölgelerinin haricinde heryerde sıklıkla görebiliyoruz.

Marmara Bayrak

© 2016. Tüm Hakları Saklıdır.