Seçim Bayrakları

Seçim Bayrakları milletvekili aday posterleri afiş ve flamalarda büyük bir satış patlaması yaşanıyor.
Albayrak Bayrak yöneticisi Alaettin Adar  Albayrak BAYRAK Sanayi adına stoklarının her ne kadar yeterli olduğunu söylese de işlerini son ana bırakacaklarına küçük bir tavsiyesi var.
Bayrak stoklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı ve 19 Mayıs Gençlik Ve Spor Bayramı ile çakışmasından dolayı
Türk bayrağı satışlarıyla çakışması sonucuna bayrak siparişlerinizi 3 vardiya olarak çalışmalarına rağmen yetiştirmelerinin ön siparişle ancak mümkün olabileceğini söyledi.Günlük 20 bin üretim kapasitesi olan seçim bayrağı sitesinden yaptıkları satışların üretim hızlarını 3 kat artırmayla giderildiğini bildirdi.
Bizce elinizi çabuk tutmalısınız.Aday afiş ve posterlerinin önceden sipariş ile bitirilmesi son aylara kalmamanız için bu  bayrak firması tarafından ısrarla tavsiye edilmektedir.

Neden Marmara Bayrak

%100 Kalite

Kalite

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Doğaya Saygı

Doğaya Saygı

Zamanında Teslimat

Doğaya Saygı

Flama

Flama

Flama, ve Flama Çeşitleri Flama resmi olmayan, kişisel bayrak anlamına gelmektedir. Şirketler, firmalar, partiler, vakıflar flamaları kullanmaktadır. Flamalar küçük, çeşitli işaret ve logolar içeren bayraklardır.

Türk Bayrağı

Türk Bayrağı

Türk Bayrağı, her ebatta uygun fiyatlarla temin edilir. Sizlere garantili olarak sunulur. Bayrak üretimi ve imalatında bizlere güvenebilirsiniz. Referanslarımıza göz atmayı unutmayınız. Türk Bayrağı’nı tc yasalarına uygun olarak itina ile üretiriz.

Masa Bayrağı

Masa Bayrağı

Masa Bayrağı, 15×22,5 ebatında saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği ile üretilen ve direk vasıtasıyla masa üstlerinde kulanılan bayrak çeşitlerine masa bayrağı denir.

Kırlangıç Bayrağı

Kırlangıç Bayrağı

Kırlangıç Bayrağı, değişik kumaşlar üzerinde eninin 2 katı şeklinde üzerine değişik baskı teknikleri uygulanarak üretilen bayrak çeşitidir. Kırlangıç bayrak ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçiniz.

Makam Bayrakları

Makam Bayrakları

Makam Bayrakları, istenilen ebatta tasarlanarak her türlü kullanım için itina ile ve kaliteden ödün vermeden imal edilmektedir. Firmanız için sizde uygun şekilde masa bayrakları yaptırabilir ve bu sayede prestijinizi artırabilirsiniz.

Olta Bayrak

Olta Bayrak

Olta Bayrak, ortasında bir apartla tutturulmuş ,genelde kumaştan yapılmış bir bayrak tipidir. Olta bayrağı özellikle genel olarak kullanıldığı sahil kumsal bölgelerinin haricinde heryerde sıklıkla görebiliyoruz.

Marmara Bayrak

© 2016. Tüm Hakları Saklıdır.