Şirket Bayrakları

Şirket Bayrakları: Firmaların kurumsal logolarını bilgsayar ortamında hazırlayarak dijital baskı ortamında kumaş üzerine uygulanıp değişik ebatlarda bayrak üretimini kendi bünyesinde yapan kuruluşlar firma bayrağı satışı ve üretimini yapmaktadırlar.Ürettiğimiz firma bayraklarını talep üzerine adreslere kargo ve elden teslimat yapılmaktadır.

Şirket bayrakları firmanın kurumsal rengini teşkil eden ve tanıtım amacıyla kullanılan sembole şitket bayrağı denir.Şirket bayraklarını istenilen ebat ve boyutta üretimi yapılmaktadır.Şirket Bayrakları, şirket önlerindeki direklere, fuarlarda, organizasyonlarda, açılışlarda, iç ve dış mekanlarda büyük küçük ölçülerde kullanılmaktadır.

Şirket bayrakları dış mekanlarda direğin yüksekliğine göre değişik ebatlarda raşel,saten,alpaka kumaşlardan tek kat ve çift kat şeklinde kurumların özel logoları uygulanarak dijital baskı ile üretimi ve satışı yapılan bir bayrak çeşitidir.

sirket_bayraklari

Şirket bayrakları ürettiğimiz malzeme ve üzerine uyguladığımız baskı, bayrağın kullanıldığı yerin hava şartlarına göre firmamızda üretimi yapılmaktadır.
Şİrket bayrakları değişik ebatlarda Türk Bayrağının ebatlarına göre üretilmektedir.Ürettiğimiz şirket bayraklarını müşterilerimizin talepleri doğrultusunda adreslerine gönderimi yapılmaktadır.

Şirket bayrakları;
1- Gönder tarzı üretimi yapılan şirket bayrakları; bu bayraklar en X 1,5 katı şeklinde üretilmektedir.
2- Benzinlik flamalar: Benzinlik flamalar genellikle benzinliklerde alışveriş merkezlerinde çok sıkça kullanılan bir bayrak çeşitidir. Eni X 2 katı şeklinde ince uzun bir bayrak çeşitidir.

Şirket bayrakları, küçük yada büyük çapta ki şirketlerin reklam amaçlı kullandıkları bayrak türüdür. Şirket bayrağı bayrak ürünü olarak çok tercih edilen ürünlerdendir.

Şirket bayrağı satışı

Firmamızın potansiyelinin %80’ini Şirket bayrakları oluşturur.Kurumsal kimliğimiz ile kurumsallaşmış firmalara sınırsız sayıda renk ve desen olmaksızın kumaş üzerinde her ebatta baskı uygulanarak müşterilerimize yılların birikimi ile hizmet etmekten ve müşteri memnuniyetini sağlamanın onuru içerisindeyiz.

Şirket bayrağı satışı Türkiye’nin ve Dünyanın her yerine firmamız tarafından yapılmaktadır. Toptan şirket bayrağı satışı ve perakende satışlarımız mevcuttur. Şirket bayrağı TSE standartlarında olmak ile beraber özel kutulama sistemi işe satışı yapılır. Şirket bayraklarında kullandığımız kumaş türü Raşel ve Saten kumaştır. Her ölçü ve istenilen bütün kurumsal renkleri şirket bayrağı üzerine uyguluyoruz. Şirket bayrakları firma önlerine direk bayrağı olarak veya şirket içinde kırlangıç bayrak olarak yada şirketlerde masa üzerlerine masa bayrağı olarak kullanılır. Şirketlerin kendi bünyesinde kullanmak üzere yaptırdıkları her bayrak çeşitine şirket bayrağı denir. Buna oranla her ölçüde bayrak üretmek mümkündür.

Neden Marmara Bayrak

%100 Kalite

Kalite

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Doğaya Saygı

Doğaya Saygı

Zamanında Teslimat

Doğaya Saygı

Flama

Flama

Flama, ve Flama Çeşitleri Flama resmi olmayan, kişisel bayrak anlamına gelmektedir. Şirketler, firmalar, partiler, vakıflar flamaları kullanmaktadır. Flamalar küçük, çeşitli işaret ve logolar içeren bayraklardır.

Türk Bayrağı

Türk Bayrağı

Türk Bayrağı, her ebatta uygun fiyatlarla temin edilir. Sizlere garantili olarak sunulur. Bayrak üretimi ve imalatında bizlere güvenebilirsiniz. Referanslarımıza göz atmayı unutmayınız. Türk Bayrağı’nı tc yasalarına uygun olarak itina ile üretiriz.

Masa Bayrağı

Masa Bayrağı

Masa Bayrağı, 15×22,5 ebatında saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği ile üretilen ve direk vasıtasıyla masa üstlerinde kulanılan bayrak çeşitlerine masa bayrağı denir.

Kırlangıç Bayrağı

Kırlangıç Bayrağı

Kırlangıç Bayrağı, değişik kumaşlar üzerinde eninin 2 katı şeklinde üzerine değişik baskı teknikleri uygulanarak üretilen bayrak çeşitidir. Kırlangıç bayrak ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçiniz.

Makam Bayrakları

Makam Bayrakları

Makam Bayrakları, istenilen ebatta tasarlanarak her türlü kullanım için itina ile ve kaliteden ödün vermeden imal edilmektedir. Firmanız için sizde uygun şekilde masa bayrakları yaptırabilir ve bu sayede prestijinizi artırabilirsiniz.

Olta Bayrak

Olta Bayrak

Olta Bayrak, ortasında bir apartla tutturulmuş ,genelde kumaştan yapılmış bir bayrak tipidir. Olta bayrağı özellikle genel olarak kullanıldığı sahil kumsal bölgelerinin haricinde heryerde sıklıkla görebiliyoruz.

Marmara Bayrak

© 2016. Tüm Hakları Saklıdır.