Takım Bayrağı

Takım bayrağı firmamız bünyesinde üretimi ve satışı yapılmaktadır. Satışı yaptığımız takım bayrakların müşterilerin talepleri doğrultusunda istenilen her ebat ve boyda satışı yapılmaktadır. Marmara bayrak bünyesinde üretilen takım bayrakların takım taraftarları tarafında stadlarda takımlarını coşkulu bir şekilde desteklemektedirler. Takım bayrakları istenilen ebat ve boyda sınırsız renk deseni ile dijital baskı tekniği ile üretilmektedir. Firmamız bünyesinde Fenerbahçe bayrağı, Fenerbahçe sopalı bayrağı, fenerbahçe büyük cephe bayrağı, fenerbahçe perakende bayrak satışı ve fenerbahçe bayrağı toptan bayrak satışı yapılmaktadır.Galatasaray bayrağı, galatasaray sopalı bayrağı, Galatasaray büyük cephe bayrağı, Galatasaray perakende bayrak satışı ve Galatasaray bayrağı toptan bayrak satışı yapılmaktadır.Beşiktaş bayrağı, Beşiktaş  sopalı bayrağı, Beşiktaş büyük cephe bayrağı, Beşiktaş perakende bayrak satışı ve Beşiktaş bayrağı toptan bayrak satışı yapılmaktadır. Marmara bayrak milli maçlarda toptan türk bayrağı satışı da yapmaktadır. Türkiye futbol federasyonu bayrağı satışı da bünyesinde yapmaktadır. Trabzonspor bayrağı, Trabzonspor  sopalı bayrağı, Trabzonspor büyük cephe bayrağı, Trabzonspor perakende bayrak satışı ve Trabzonspor bayrağı toptan bayrak satışı yapılmaktadır.


takim-bayraklari

Neden Marmara Bayrak

%100 Kalite

Kalite

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Doğaya Saygı

Doğaya Saygı

Zamanında Teslimat

Doğaya Saygı

Flama

Flama

Flama, ve Flama Çeşitleri Flama resmi olmayan, kişisel bayrak anlamına gelmektedir. Şirketler, firmalar, partiler, vakıflar flamaları kullanmaktadır. Flamalar küçük, çeşitli işaret ve logolar içeren bayraklardır.

Türk Bayrağı

Türk Bayrağı

Türk Bayrağı, her ebatta uygun fiyatlarla temin edilir. Sizlere garantili olarak sunulur. Bayrak üretimi ve imalatında bizlere güvenebilirsiniz. Referanslarımıza göz atmayı unutmayınız. Türk Bayrağı’nı tc yasalarına uygun olarak itina ile üretiriz.

Masa Bayrağı

Masa Bayrağı

Masa Bayrağı, 15×22,5 ebatında saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği ile üretilen ve direk vasıtasıyla masa üstlerinde kulanılan bayrak çeşitlerine masa bayrağı denir.

Kırlangıç Bayrağı

Kırlangıç Bayrağı

Kırlangıç Bayrağı, değişik kumaşlar üzerinde eninin 2 katı şeklinde üzerine değişik baskı teknikleri uygulanarak üretilen bayrak çeşitidir. Kırlangıç bayrak ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçiniz.

Makam Bayrakları

Makam Bayrakları

Makam Bayrakları, istenilen ebatta tasarlanarak her türlü kullanım için itina ile ve kaliteden ödün vermeden imal edilmektedir. Firmanız için sizde uygun şekilde masa bayrakları yaptırabilir ve bu sayede prestijinizi artırabilirsiniz.

Olta Bayrak

Olta Bayrak

Olta Bayrak, ortasında bir apartla tutturulmuş ,genelde kumaştan yapılmış bir bayrak tipidir. Olta bayrağı özellikle genel olarak kullanıldığı sahil kumsal bölgelerinin haricinde heryerde sıklıkla görebiliyoruz.

Marmara Bayrak

© 2016. Tüm Hakları Saklıdır.