iddaa bülteni

Türk Bayrağı satın al

turkiye.bayrak

En çok satan ”BAYRAK”  listesi Siparişinizi Şimdi verin Karlı   çıkın

   Türk Bayrağı:Türk Bayrağı Her ebatta uygun fiyatlarla temin edilir. Sizlere garantili olarak sunulur. Bayrak üretimi ve imalatında bizlere güvenebilirsiniz. Referanslarımıza göz atmayı unutmayınız. Türk Bayrağı’nı tc yasalarına uygun olarak itina ile üretiriz.

TÜRK BAYRAĞI                       ölçüleri 20cm x 30cm                         30cm x 45cm                         50cm x 75cm                         70cm x 105cm                         100cm x 150cm                         150cm x 225cm                         200cm x 300cm                         300cm x 450cm                         400cm x 600cm                         600cm x 900cm
YABANCI BAYRAK Ölçüleri
30cm x 45cm                         50cm x 75cm                         70cm x 105cm                         100cm x 150cm                         150cm x 225cm
BAYRAK ve DİREK BOYLARI 100cm                         x 150cm >6m’ye kadar.                         150cm x 225cm >6m-9m’ye kadar.                         200cm x 300cm >9m-12m’ye kadar.                         300cm x 450cm >12m’den büyük.                         
 

 

 

TÜRK                         Bayrağının imal edilme Kriterleri

TSE Standartlarında    olmalıdır.    Dış mekanlarda kullanıma dayanıklı akmayan ,güneş ışınlarına ve hava koşullarına dayanıklı olarak imal  edilen, dalgalanmaya elverişli olarak imal edilmesi  gerekmektedir.    200×300 e kadar tek parça olarak imal edilmektedir   300×450 iki parçadan mevcut olarak imal edilir 300×450’dendaha büyük ölçülerde aplikasyon ay yıldız    dişkli olarak olarak üretilir.

ÖZEL GÖNDER VE YABANCI ÜLKE BAYRAKLARI TSE  standarlarında Avrupa Kriterlerine uygun kumaş ve iplik     kullanılarak üretilir  Gönder Bayrakları Gönder bayrakları başta resmi kurumlar, okullar, holdingler olmak üzere birçok alanda kullanılabilen bayraklardır. Gönder bayrakları çeşitli yüksekliklerde bulunan direklere çekilerek burada dururlar. Özellikle rüzgar sayesinde hareket ederek dikkatleri üzerine çekerler. Bu nedenle resmi kurumlar dışında şirketler, marketler, benzinlikler gibi özel kuruluşlarında kapı önünde gönder bayraklarına sahip olmasında fayda vardır. Gönder bayrakları dış ortamlar için üretilmiş, direğe çekilerek kullanılan özel bayraklardır. Gönder bayraklarını yaşamımızın her alanında görmekteyiz. En sık kullanılan bayraklardandır. Direklere çekilerek kullanılan gönder bayrakları; çeşitli kumaşlar ile üretilebilmektedir. Gönder bayraklarının üretiminde en çok kullanılan kumaşlar ise; saten ve alpakadır. Gönder bayraklarında standart bir boyut yoktur. İsteğe göre birçok boyutta üretilebilmektedir. Bayrağın bulunacağı yüksekliğe ve boyutuna göre kullanılan kumaşlar ve bu kumaşların kaliteleri çok farklılık göstermektedir. Gönder bayraklarında kaliteli kumaş kullanılmasında fayda vardır. Çünkü bu bayraklar dış ortamdadır ve yağmur, rüzgar gibi doğa koşulları ile iç içedir. Bu nedenle bayrakların uzun bir süre sağlam şekilde varlığını sürdürebilmesi için kullanılan kumaş kaliteli olmalıdır.  Gönder bayraklarının kullanım alanı çok geniştir. Reklam amacı ile de kullanılabilmektedir. Eskiden genellikle resmi kurumların önünde gördüğümüz bu bayrakları artık her alanda görmekteyiz. Gönder bayrakları iyi bir tanıtım ve reklam ürünüdür.

Teslimat: Teslimatınızı İstenilen günde ve zamanda yapıyoruz “Teslimattaki titizliğimizin ve dakikliğimizin her zaman şirketimize büyük katkıları olduğu aşikardır.”.                 Ön görünüm tıklayın ürün gönder bayraklarıAtatürk Posterleri               BAYRAK ÖRNEKLERİNİ BÜYÜTÜN. Sol tarafta üç adet küçük boyutlu resim görmektesiniz. Bu resimlerin üstüne gelerek tıkladığınızda bayrak resimleri açılacaktır.Marmarabayrak Sanayi ”BAYRAK” sektöründe hizmet vermek vermekten onur duymaktadır.

bayrak özellikleriİhtiyaçlarınıza çözümler üretir ve irtibatı koparmayız Amacımız       Müşterilerimizle uzun soluklu ilişkiler kurmaktır; esas olanın müşteri       memnuniyeti olduğunu hiç aklımızdan çıkarmadan gerekirse öz kaynaklarını  kullanmaktan çekinmeyen bir yapıya sahip olmak. en büyük prensibimizdir.

Bayrak  üretimi  ve bayrak siparişinde lidere konumda olan Marmarabayrak Sizlere garantili ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Bayrak kutsal bir objedir. Bayrak  imalatı yasalarla belirlenen çerçevede olmaktadır.Lütfen yapılan bayrağın yasal uygunluğunu kontrol ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *