Türk Bayrağı

En çok satan ”BAYRAK”  listesi Siparişinizi Şimdi verin Karlı   çıkın

Türk Bayrağı:Türk Bayrağı Her ebatta uygun fiyatlarla temin edilir. Sizlere garantili olarak sunulur. Bayrak üretimi ve imalatında bizlere güvenebilirsiniz. Referanslarımıza göz atmayı unutmayınız. Türk Bayrağı’nı tc yasalarına uygun olarak itina ile üretiriz.


turk-bayragi

TÜRK Bayrağının imal edilme Kriterleri

TSE Standartlarında olmalıdır. Dış mekanlarda kullanıma dayanıklı akmayan ,güneş ışınlarına ve hava koşullarına dayanıklı olarak imal  edilen, dalgalanmaya elverişli olarak imal edilmesi  gerekmektedir. 200×300 e kadar tek parça olarak imal edilmektedir 300×450 iki parçadan mevcut olarak imal edilir 300×450’dendaha büyük ölçülerde aplikasyon ay yıldız    dişkli olarak olarak üretilir.

ÖZEL GÖNDER VE YABANCI ÜLKE BAYRAKLARI TSE standarlarında Avrupa Kriterlerine uygun kumaş ve iplik kullanılarak üretilir  Gönder Bayrakları Gönder bayrakları başta resmi kurumlar, okullar, holdingler olmak üzere birçok alanda kullanılabilen bayraklardır. Gönder bayrakları çeşitli yüksekliklerde bulunan direklere çekilerek burada dururlar. Özellikle rüzgar sayesinde hareket ederek dikkatleri üzerine çekerler. Bu nedenle resmi kurumlar dışında şirketler, marketler, benzinlikler gibi özel kuruluşlarında kapı önünde gönder bayraklarına sahip olmasında fayda vardır. Gönder bayrakları dış ortamlar için üretilmiş, direğe çekilerek kullanılan özel bayraklardır. Gönder bayraklarını yaşamımızın her alanında görmekteyiz. En sık kullanılan bayraklardandır. Direklere çekilerek kullanılan gönder bayrakları; çeşitli kumaşlar ile üretilebilmektedir. Gönder bayraklarının üretiminde en çok kullanılan kumaşlar ise; saten ve alpakadır. Gönder bayraklarında standart bir boyut yoktur. İsteğe göre birçok boyutta üretilebilmektedir. Bayrağın bulunacağı yüksekliğe ve boyutuna göre kullanılan kumaşlar ve bu kumaşların kaliteleri çok farklılık göstermektedir. Gönder bayraklarında kaliteli kumaş kullanılmasında fayda vardır. Çünkü bu bayraklar dış ortamdadır ve yağmur, rüzgar gibi doğa koşulları ile iç içedir. Bu nedenle bayrakların uzun bir süre sağlam şekilde varlığını sürdürebilmesi için kullanılan kumaş kaliteli olmalıdır.  Gönder bayraklarının kullanım alanı çok geniştir. Reklam amacı ile de kullanılabilmektedir. Eskiden genellikle resmi kurumların önünde gördüğümüz bu bayrakları artık her alanda görmekteyiz. Gönder bayrakları iyi bir tanıtım ve reklam ürünüdür.

Teslimat: Teslimatınızı İstenilen günde ve zamanda yapıyoruz “Teslimattaki titizliğimizin ve dakikliğimizin her zaman şirketimize büyük katkıları olduğu aşikardır.”.  Ön görünüm tıklayın ürün BAYRAK ÖRNEKLERİNİ BÜYÜTÜN. Sol tarafta üç adet küçük boyutlu resim görmektesiniz. Bu resimlerin üstüne gelerek tıkladığınızda bayrak resimleri açılacaktır.Marmarabayrak Sanayi ”BAYRAK” sektöründe hizmet vermek vermekten onur duymaktadır.

İhtiyaçlarınıza çözümler üretir ve irtibatı koparmayız Amacımız Müşterilerimizle uzun soluklu ilişkiler kurmaktır; esas olanın müşteri memnuniyeti olduğunu hiç aklımızdan çıkarmadan gerekirse öz kaynaklarını  kullanmaktan çekinmeyen bir yapıya sahip olmak. en büyük prensibimizdir.

Bayrak  üretimi  ve bayrak siparişinde lidere konumda olan Marmarabayrak Sizlere garantili ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Bayrak kutsal bir objedir. Bayrak  imalatı yasalarla belirlenen çerçevede olmaktadır.Lütfen yapılan bayrağın yasal uygunluğunu kontrol ediniz.

resimler-buyuk-turk-bayragi

Neden Marmara Bayrak

%100 Kalite

Kalite

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Doğaya Saygı

Doğaya Saygı

Zamanında Teslimat

Doğaya Saygı

Flama

Flama

Flama, ve Flama Çeşitleri Flama resmi olmayan, kişisel bayrak anlamına gelmektedir. Şirketler, firmalar, partiler, vakıflar flamaları kullanmaktadır. Flamalar küçük, çeşitli işaret ve logolar içeren bayraklardır.

Türk Bayrağı

Türk Bayrağı

Türk Bayrağı, her ebatta uygun fiyatlarla temin edilir. Sizlere garantili olarak sunulur. Bayrak üretimi ve imalatında bizlere güvenebilirsiniz. Referanslarımıza göz atmayı unutmayınız. Türk Bayrağı’nı tc yasalarına uygun olarak itina ile üretiriz.

Masa Bayrağı

Masa Bayrağı

Masa Bayrağı, 15×22,5 ebatında saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği ile üretilen ve direk vasıtasıyla masa üstlerinde kulanılan bayrak çeşitlerine masa bayrağı denir.

Kırlangıç Bayrağı

Kırlangıç Bayrağı

Kırlangıç Bayrağı, değişik kumaşlar üzerinde eninin 2 katı şeklinde üzerine değişik baskı teknikleri uygulanarak üretilen bayrak çeşitidir. Kırlangıç bayrak ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçiniz.

Makam Bayrakları

Makam Bayrakları

Makam Bayrakları, istenilen ebatta tasarlanarak her türlü kullanım için itina ile ve kaliteden ödün vermeden imal edilmektedir. Firmanız için sizde uygun şekilde masa bayrakları yaptırabilir ve bu sayede prestijinizi artırabilirsiniz.

Olta Bayrak

Olta Bayrak

Olta Bayrak, ortasında bir apartla tutturulmuş ,genelde kumaştan yapılmış bir bayrak tipidir. Olta bayrağı özellikle genel olarak kullanıldığı sahil kumsal bölgelerinin haricinde heryerde sıklıkla görebiliyoruz.

Marmara Bayrak

© 2016. Tüm Hakları Saklıdır.