Telefon 0212 620 44 44
Mail marmarabayrak@gmail.com
GSM 0554 569 00 00

Türk Devletleri bayrakları

Türk Devletleri bayrakları

Azerbaycan Bayrağı; her ebat ve boyda firmamız tarafında üretimi ve satışı yapılmaktadır. Üretimini yaptığımız Azerbaycan bayraklarını toptan ve perakende satışı firmamız bünyesinde imalat ve satışı yapılmaktadır.Azerbaycan bayrağı,Azerbaycan seçim bayrakları,Azerbaycan parti bayrakları,Azerbaycan devlet bayrakları, Azerbaycan bayrağı Türkiyeden marmarabayrak kalitesiyle üretimi ve satışı yapılmaktadır.Azerbaycan büyük direk bayraklarının % 80 i marmarabayrak kalitesiyle üretilmektedir. eurovizyon şarkı yarışmasının bütün bayrakları ve organizasyonu marmarabayrak firması tarafında yapılmıştır.
Kazakistan Bayrağı; her ebat ve boyda firmamız tarafında üretimi ve satışı yapılmaktadır. Üretimini yaptığımız Kazakistan bayraklarını toptan ve perakende satışı firmamız bünyesinde imalat ve satışı yapılmaktadır.Kazakistanbayrakları,kazakistan devlet bayrakları, kazakistanbayrağı TürkiyedenMarmarabayrak kalitesiyle üretimi ve satışı yapılmaktadır.

Kırgızistan Bayrağı; her ebat ve boyda firmamız tarafında üretimi ve satışı yapılmaktadır. Üretimini yaptığımız kırgızistan bayraklarını toptan ve perakende satışı firmamız bünyesinde imalat ve satışı yapılmaktadır.kırgızistan bayrağı,kırgızistan seçim bayrakları,kırgızistan parti bayrakları,kırgızistan devlet bayrakları, kırgızistan bayrağı Türkiyeden Marmarabayrak kalitesiyle üretimi ve satışı yapılmaktadır.

ÖzbekistanBayrağı: her ebat ve boyda firmamız tarafında üretimi ve satışı yapılmaktadır. Üretimini yaptığımız özbekistan bayraklarını toptan ve perakende satışı firmamız bünyesinde imalat ve satışı yapılmaktadır.özbekistan bayrağı,özbekistan seçim bayrakları,özbekistan parti bayrakları,özbekistan devlet bayrakları, özbekistan bayrağı Türkiyeden Marmarabayrak kalitesiyle üretimi ve satışı yapılmaktadır.

Türkmenistan bayrağı;her ebat ve boyda firmamız tarafında üretimi ve satışı yapılmaktadır. Üretimini yaptığımız türkmenistan bayraklarını toptan ve perakende satışı firmamız bünyesinde imalat ve satışı yapılmaktadır.türkmenistan bayrağı,türkmenistan seçim bayrakları,türkmenistan parti bayrakları,türkmenistan devlet bayrakları, türkmenistan bayrağı Türkiyeden marmarabayrak  kalitesiyle üretimi ve satışı yapılmaktadır.

Makedonya:Bayrağı her ebat ve boyda firmamız tarafında üretimi ve satışı yapılmaktadır. Üretimini yaptığımız makedonya bayraklarını toptan ve perakende satışı firmamız bünyesinde imalat ve satışı yapılmaktadır.makedonya bayrağı,makedonya seçim bayrakları,makedonya parti bayrakları,makedonya devlet bayrakları, makedonya bayrağı Türkiyeden marmarabayrak kalitesiyle üretimi ve satışı yapılmaktadır.

Karadağ;Bayrağı her ebat ve boyda firmamız tarafında üretimi ve satışı yapılmaktadır. Üretimini yaptığımız karadağ bayraklarını toptan ve perakende satışı firmamız bünyesinde imalat ve satışı yapılmaktadır.karadağ bayrağı,karadağ seçim bayrakları,karadağ parti bayrakları,karadağ devlet bayrakları, karadağ bayrağı Türkiyeden marmarabayrak kalitesiyle üretimi ve satışı yapılmaktadır.

Arnavutluk Bayrağı her ebat ve boyda firmamız tarafında üretimi ve satışı yapılmaktadır. Üretimini yaptığımız arnavutluk bayraklarını toptan ve perakende satışı firmamız bünyesinde imalat ve satışı yapılmaktadır.Arnavutluk bayrağı,arnavutluk seçim bayrakları,arnavutluk parti bayrakları,arnavutluk devlet bayrakları, arnavutluk bayrağı Türkiyeden Marmarabayrak  kalitesiyle üretimi ve satışı yapılmaktadır.

Kosova;Bayrağı her ebat ve boyda firmamız tarafında üretimi ve satışı yapılmaktadır. Üretimini yaptığımız kosova bayraklarını toptan ve perakende satışı firmamız bünyesinde imalat ve satışı yapılmaktadır.kosova bayrağı,kosova seçim bayrakları,kosova parti bayrakları,kosova devlet bayrakları, kosova bayrağı Türkiyeden Albayrak kalitesiyle üretimi ve satışı yapılmaktadır.Kosava’nın ilk bağımsızlık ilanından sonra kullandıkları ilk bayrakları Marmara Bayrak Sanayi tarafından yapılmıştır.