Yatay Çekilen Bayraklar

Standart Ebatlar
70X105 100X150 150X225
BENZİNLİK TARZI 70X200 100X300 100X400


BAYRAK ve DİREK BOYLARI 100cm x 150cm >6m’ye kadar.
150cm x 225cm >6m-9m’ye kadar.
200cm x 300cm >9m-12m’ye kadar.
300cm x 450cm >12m’den büyük.

ÖZEL GÖNDER VE YABANCI ÜLKE BAYRAKLARI Tse standarlarında Avrupa Kriterlerine uygun kumaş ve iplik kullanılarak üretilir

BENZİLİK TİPİ BAYRAKLAR: YATAY BAYRAKLAR

 

Bayrakların imal edilme Kriterleri

TSE Standartlarında olmalıdır.
Dış mekanlarda kullanıma dayanıklı akmayan ,güneş ışınlarına ve hava koşullarına dayanıklı olarak imal edilen, dalgalanmaya elverişli olarak imal edilmesi gerekmektedir.
200×300 e kadar tek parça olarak imal edilmektedir
300×450 iki parçadan mevcut olarak imal edilir
300×450’dendaha büyük ölçülerde aplikasyon ay yıldız dişkli olarak olarak üretilir.

 

Neden Marmara Bayrak

%100 Kalite

Kalite

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Doğaya Saygı

Doğaya Saygı

Zamanında Teslimat

Doğaya Saygı

Flama

Flama

Flama, ve Flama Çeşitleri Flama resmi olmayan, kişisel bayrak anlamına gelmektedir. Şirketler, firmalar, partiler, vakıflar flamaları kullanmaktadır. Flamalar küçük, çeşitli işaret ve logolar içeren bayraklardır.

Türk Bayrağı

Türk Bayrağı

Türk Bayrağı, her ebatta uygun fiyatlarla temin edilir. Sizlere garantili olarak sunulur. Bayrak üretimi ve imalatında bizlere güvenebilirsiniz. Referanslarımıza göz atmayı unutmayınız. Türk Bayrağı’nı tc yasalarına uygun olarak itina ile üretiriz.

Masa Bayrağı

Masa Bayrağı

Masa Bayrağı, 15×22,5 ebatında saten kumaş üzerine dijital baskı tekniği ile üretilen ve direk vasıtasıyla masa üstlerinde kulanılan bayrak çeşitlerine masa bayrağı denir.

Kırlangıç Bayrağı

Kırlangıç Bayrağı

Kırlangıç Bayrağı, değişik kumaşlar üzerinde eninin 2 katı şeklinde üzerine değişik baskı teknikleri uygulanarak üretilen bayrak çeşitidir. Kırlangıç bayrak ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçiniz.

Makam Bayrakları

Makam Bayrakları

Makam Bayrakları, istenilen ebatta tasarlanarak her türlü kullanım için itina ile ve kaliteden ödün vermeden imal edilmektedir. Firmanız için sizde uygun şekilde masa bayrakları yaptırabilir ve bu sayede prestijinizi artırabilirsiniz.

Olta Bayrak

Olta Bayrak

Olta Bayrak, ortasında bir apartla tutturulmuş ,genelde kumaştan yapılmış bir bayrak tipidir. Olta bayrağı özellikle genel olarak kullanıldığı sahil kumsal bölgelerinin haricinde heryerde sıklıkla görebiliyoruz.

Marmara Bayrak

© 2016. Tüm Hakları Saklıdır.